Pas Editą. Jurga Baltrukonytė – apie jautriąsias savo šeimos puses ir tai, kas jiems padeda išlikti drauge (0)

10575
2023 kovo mėn. 24 d. 20:00
Visada švytinti ir besišypsanti žurnalo „Happy 365” kūrėja Jurga Baltrukonytė laidoje „Pas Editą” atskleidė sunkiausius pastarųjų metų išbandymus, kurie kitam gal pasirodytų sunkiai ar visai neįveikiami.

„Saloje buvo labai griežtas karantinas, net tris mėnesius negalėjome išeiti iš buto. Algio būklė ėmė blogėti. Ir tada aš sugalvojau žaidimą „Šeimos ratas”, kuriam Algis iš pradžių priešinosi. Bet tai mus visus tris suvienijo, nes mes galėjome iškalbėti daug gilesnius dalykus. Ir Paula pamatė, kad įmanoma mandagiai išspręsti konfliktą.”

Jurga Baltrukonytė santykiuose šeimoje yra tas žmogus, kuris nepailsdamas ieško išeičių. Editai Mildažytei žurnalistė atskleidė jautriąsias savo šeimos puses ir tai, kas jiems padeda išlikti drauge ir mėgautis gyvenimu.

„Poroje visada būna duobių ir pakilimų. Kad abu būtume duobėje, mums nebuvo. Kai vienas duobėje, kitas – ant kalno ir ištiesia ranką.” O tos išeitys, kurių vis prigalvoja Jurga, labai originalios ir netikėtos. Kokios – jau galite išgirsti laidoje „Pas Editą”.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai