Pas Editą. Išskirtinis naujosios Zuoko žmonos Augustos interviu: atskleidė niekur negirdėtą pasipiršimo istoriją (1)

67979
2023 sausio mėn. 27 d. 20:00
Pirmą kartą naujoji Artūro Zuoko žmona – Augusta Jusionytė davė interviu. Ir tik Editai Mildažytei. Kokia ši asmenybė, kaip jie susipažino su garsiuoju politiku, kaip jis pasipiršo ir ar apsivertė jaunos moters gyvenimas ištekėjus už žinomo žmogaus? Visi atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau negirdėtų faktų apie Augustą Jusionytę – laidoje „Pas Editą“.

„Jausmai atsirado iš lėto, neskubant, nieko nesitikint ir nieko nespaudžiant“, - apie santykių pradžią su Artūru Zuoku pasakojo Augusta Jusionytė. „Pradėjome bendrauti. Bet tai nebuvo į romantiką vedantis bendravimas. O po to pajutome, kad mums įdomu. Žiūrim, kas bus. Tiesiog pasidavėme tam.“ Paklausta, ar ji patenkinta, kad pasidavė, Augusta atsakė: „Tikrai taip.“

„Visai netrukdo šiai dienai“, atsako Augusta Jusionytė, paklausta apie Artūro Zuoko buvusią santuoką. „Aš tai priimu kaip jo gyvenimo dalį, ilgai trukusią ir labai svarbią, nes yra trys nuostabūs vaikai. Ir aš tikrai su pagarba šį jo gyvenimo epizodą priimu. Tai yra jo gyvenimo dalis ir aš negaliu to atriboti. Gyvenimas yra vientisas.„ Atviras, jaukus ir išskirtinis interviu – tik laidoje „Pas Editą“.

„Mes tikrai labai gerai kartu jaučiamės. Labai džiaugiuosi, kai kas nors pasako: oi, Artūras puikiai jaučiasi, matosi, kad jis laimingas“, - Editai Mildažytei pasakojo naujoji Artūro Zuoko žmona. „Aš galvoju, kad santykiai turi teikti džiaugsmą. Žmogus santykiuose turi jaustis geriau, o ne blogiau. Pageidautina. Žinau, kad būna visaip.“ Atvirai ir labai lauktas interviu su Augusta Jusionyte – laidoje „Pas Editą“.

„Buvo taip kosmiškai romantiška, kad man net gėda pasakoti, nes turbūt sakys, kad aš primelavau“, - juokiasi Augusta Jusionytė, paklausta, kaip Artūras Zuokas jai pasipiršo. „Buvo magiška diena Romoje… Aš nieko nenujaučiau ir taip nenujaučiau, kad sugebėjau net apie tai pajuokauti.“ Niekur negirdėta pasipiršimo istorija – tik laidoje „Pas Editą“.
Prenumeruokite mūsų kanalą ir laidas pamatykite pirmieji!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai