Pas Editą. Indrė Stonkuvienė – apie TV prodiuserių spaudimą nepastoti ir santykius su Vidu Bareikiu (1)

35472
2023 sausio mėn. 6 d. 20:00
Šimtus tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkuose turinti Indrė Stonkuvienė laidoje „Pas Editą“ pasakojo, nuo ko prasidėjo jos populiarumas, neslopstantis iki šiol.

„Pirmą video padariau, kai stovėjau kamštyje. Pranas jau nori valgyt ir jau tuoj verks, o Cecilija, išmokusi darželyje Lietuvos himną, non stop varo… dainuoja ir dainuoja. Tai ir padariau video. Įkėliau. Visi pasijuokė, visi suprato. Pasirenki kaip reaguoti į neišvengiamai gyvenimo mestą tau situaciją.”

Iškilti socialiniuose tinkluose lengva, bet kaip ten išsilaikyti ir dar iš to gyventi – jau dabar galite
pamatyti laidoje „Pas Editą“.

„Aš prieš kurį laiką būčiau net neįsivaizdavusi, kad galėsiu viešai maudytis su maudymosi kostiumėliu. Daug baimių, daug kompleksų, kurie mane stabdydavo, net nebuvo mano”, - laidoje prisipažįsta socialinių tinklų žvaigždė Indrė Stonkuvienė. „Man Vidas padėjo atrasti laisvę.“

„Man Vidas visų pirma yra draugas”, - apie atradimu tapusius jų santykius laidoje „Pas Editą” pasakoja Indrė Stonkuvienė. Bet pabrėžia, kad svarbu nepamiršti santykiais rūpintis. „Stengtis reikia kiekvieną dieną. Kaip su dantų valymu. Nepakanka vieną kartą išsivalyti. Ne, tu valaisi kasdien ir du kartus per dieną.”

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai