Pas Editą. Gediminas Storpirštis – apie linksmiausius kuriozus ir ilgametės santuokos paslaptis (0)

8171
2023 kovo mėn. 17 d. 20:00
„Tai buvo viena laimingiausių mano filmavimo dienų“, - apie pagrindinį vaidmenį legenda tapusiame filme „Amerikietiška tragedija“ pasakoja Gediminas Storpirštis. Baigiantis filmavimams šioje juostoje, aktoriui nurėžė plaukus. Paprastai tai žmones sukrečia, o jam – labai patiko. „Niekada taip saugiai nesijaučiau gatvėse. Plikas tuo metu buvo tik tas, kuris išėjo iš kalėjimo ar kolonijos. Ir tu eini drąsiai, žmonės traukiasi.“ Taip drąsiai žinomas aktorius ir bardas nužingsniavo ir tuoktis su savo išrinktąja. „Su Egle nuėjom į santuokų rūmus, tai užleido mums vietą, nes aš juk plikas“, - ne tik apie aktoriaus gyvenimo kuriozus, bet ir apie ilgametės santuokos paslaptis laidoje „Pas Editą“ pasakojo žinomas aktorius, mokytojas ir bardas Gediminas Storpirštis.

„Čia dar vienas sėkmės ingredientas, kad ji yra iš aktorių šeimos“, - apie savo santuokos ilgo gyvavimo priežastis laidoje „Pas Editą“ pasakojo aktorius Gediminas Storpirštis. „Profesionalioje scenoje Eglė buvo vaidinusi anksčiau nei aš. Tai – didžiulė dovana. Sutaupai labai daug laiko, nereikia nieko aiškinti“, - kaip sekasi dviem aktoriams gyventi ir šeimoje, ir dirbti drauge pasakojo žinomų aktorių šeimos atstovas Gediminas Storpirštis.

„Ten net ne saujomis, ten kibirais tos patirties. Filmuoji ne iš eilės, scenarijų gauni iš vakaro, nežinai, kas bus, kaip bus. Žiūri į kamerą, akys raibsta, nes matai tik tą foliją… o turi kalbėti tuos meilės žodžius. Mane vedė iš proto, nes nesupratau, kodėl aš turiu tai folijai kalbėti, aš

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai