Pas Editą. Garsiausias italas Lietuvoje – apie savanorystę ir didžiulę meilę savo žmonai bei trims vaikams (0)

13120
2022 gruodžio mėn. 2 d. 20:00
“Aš tą norą gelbėti pasaulį visada turėjau. Norėjau būti didvyriu. Šitai nuo vaikystės. Nepakeisi. Iki šiol trokštu to. Jeigu galiu prisidėt savanoriauti – aš galiu. Man patinka. Nuo to gaudau kaifą. Buvo gerokai sunkiau, kaip aš įsivaizdavau ir aš nebuvau pasiruošęs. Pirmą dieną, prisimenu, aš apsižliumbiau. Tai buvo labai daug traumatinių įvykių pirmą dieną. Tada atsiklaupiau ir sakau – gerai Dieve, susitarkim – misija tai misija, bet ko tu nori iš manęs?“,- taip apie savo pirmuosius savanorystės Lietuvoje potyrius laidoje „Pas Editą“ pasakoja Gian Luca Demarco.

Jo niekada nepamatysite blogai nusiteikusio. Savo charizma Gian Luka pakerės ir Delfi TV žiūrovus. Kas brangu, kas keista, kas verčia eiti į pasaulį atvira širdimi – visa tai iš paties Gian Luca lūpų penktadienį 20 val. laidoje “Pas Editą”.

“Buvo periodas, kai galvojau apie tai , kaip tapti vienuoliu pranciškonu. Kunigas iš manęs būtų blogas, nes per daug mėgstu moteris. Sudėtinga būtų – pridirbčiau kažkokių “bajerių”,- pusiau juokais, pusiau rimtai atvirauja garsus virtuvės šefas Gian Luca Demarco.

Apie didžiulę meilę savo žmonai ir trims vaikams, apie tai kas patinka ir nepatinka italui Lietuvoje, apie tai, kaip nepasimesti tarp daugybės veiklų ir apie slapčiausias svajones naujausioje laidoje “Pas Editą” jums papasakos garsiausias Lietuvos italas.

Būkite kartu su mūsų laida penktadieniais 20 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai