Pas Editą. Diawara negaili gerų žodžių savo mamai: iš jos gavau daug pasitikėjimo ir mane visą laiką palaikė (0)

14573
2023 sausio mėn. 13 d. 20:00
Žinomas vyras pripažįsta, kad jo mamai nebuvo lengva paauglį sūnų išleisti į Vokietiją mokytis ir ilgus mėnesius jo nematyti. “Išvykau iš namų būdamas dešimties, gerai mokiausi, bet buvau velniukas, prijaučianti baliukams. Esu pridaręs nesąmonių, nes bendrabutyje gyvenau. Bet ji visada mane palaikydavo. Ar rašto kokio reikėjo. Juk ir studijas mečiau dėl muzikos. Bet buvo palaikymas šimtaprocentinis. Be to, ji mato rezutatus”, - atvirai ir nuoširdžiai apie savo mama Editai Mildažytei pasakoja Viktoras Diawara.

Laidoje “Pas Editą” žinomas atlikėjas ir kūrėjas Viktoras Diawara pasakoja apie ypatingas vasaros atostogas pas garsų žurnalistą, keliautoją ir rašytoją Algimantą Čekuolį. Viktoras mokėsi su jo sūnumi. Kadangi pas tėvus į Afriką grįžti buvo labai brangu, Čekuolio šeima nusprendė priimti sūnaus draugą atostogoms.

Dabar abu vyrai sukasi Lietuvos muzikos pasaulyje: Viktoras kuria muziką ir atlieka, o Justas Čekuolis – muzikos vadybininkas. Apie įsimintinas V.Diawara
atostogas – laidoje “Pas Editą”.

Laidoje “Pas Editą” Viktoras Diawara kalbėjo apie buvusią žmoną Živilę, su kuria iki šiol turi bendrą verslą, rūpinasi abu savo vaikais.

“Mačiau daug negražių skyrybų, kai neleidžia vaikams bendrauti su kita puse. Ar pykčiai… mano
nuomone, tai - baisūs dalykai”, - Editai Mildažytei pasakoja Viktoras.

“Džiaugiuosi, kad pas mus išliko geri santykiai. Linkiu keikvienam, kad jei tektų ta nelaimė išsiskirti, kad pavyktų taip, kaip mums, likti draugais.”

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai