Pas Editą. Atlikėja Mia atvirai - apie duobes, skaudžias akimirkas ir pakilimą it feniksui iš pelenų (0)

7025
2023 kovo mėn. 10 d. 20:00
„Vyko realybės šou, aš ten savaitę laiko buvau. Išėjus, mane užpuolė žurnalistai ir niekas neįspėjo, kad bus kalbama, kokia aš bloga mama“, – apie nelengvą gyvenimo etapą pasakojo dainininkė Mia, kuri iki šiol su savo sūnumi sutaria puikiai, nors abiems teko patirti nemenkų išbandymų ir net gyvenimo atskirai. Laidoje „Pas Editą“ atlikėja prisiminė sunkius laikus, kai vis sulaukdavo puolimų, esą ji negeba rūpintis savo vieninteliu sūnumi. Kokius išpuolius iš artimiausios aplinkos teko jai patirti – atvirai laidoje „Pas Editą“.

„Nuspredžiau dabar papasakoti, pirmą kartą, nes jaučiuosi, kad dabar man pagaliau neskauda. Aš atleidžiu tiems žmonėms“, - itin atvirai laidoje „Pas Editą“ kalbėjo Mia. Editai Mildažytei dainininkė atsivėrė ne tik apie tai, kokius juodžiausius laikus teko jai ištverti, bet papasakojo, kaip jai teko savo vaiką „pavogti iš anytos“. „Vieną dieną aš atvažiavau,
susikroviau visus vaiko daiktus ir dingom iš ten. Ilgą laiką po to mano sūnus nematė nei senelių, nei tėvo, nes buvo baisu, kad vėl jo man neatiduos." Dramatiškiausi dainininkės gyvenimo momentai, atradimai ir tai, kas jai leidžia nepasiduoti - laidoje „Pas Editą“.

„Visa Lietuva dainuos mano dainas“, - kadaise svajojo mergaitė Lietuvos pakraštyje. Dainininkė Mia tikina, kad visada buvo tikra, kad taip ir bus. Net ir tada, kai dar būdama mokinė, sūpavo vaiką ant rankų. Ir tada, kai jautėsi ne tokia kaip visos. „Visada galvojau, kad esu negraži mergaitė. Manęs diskotekoje berniukai nekviesdavo šokti. Kompleksavau dėl to savo „ne grožio“, nors turėjau ilgus gražius plaukus. Maniau, kad trukdo jie ir tos putlios lūpos, tai viską slėpdavau. Nes kitos mergaitės buvo kitokios.“

Laidoje „Pas Editą“ – atviras pokalbis su garsios atlikėja Mia apie jos duobes, skaudžias akimirkas ir tai, kaip ji vis pakyla kaip feniksas iš pelenų.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai