Reklama

Transporto inovacijų forumas 2022 (0)

88651
2022 m. spalio 20 d. 16:00
Spalio 20–21 d. Lietuvoje vyks didžiausias Baltijos šalyse renginys transporto ir logistikos srityje – Tarptautinis transporto inovacijų forumas. Tai jau ketvirtą kartą Transporto inovacijų asociacijos ir Susisiekimo ministerijos iniciatyva organizuojamas renginys, kuriame susitiks verslo lyderiai, politikai, sprendimų priėmėjai ir visi, besidomintys inovacijomis, ir jų vystymu.

Forume dalyvaus 70 pranešėjų ir diskusijų dalyvių iš 20 pasaulio šalių. Dvi dienas vyksiantis renginys jungs dvi konferencijas, skirtas transporto srities aktualijoms bei proveržio inovacijomis ir jų pristatymui.

„Delfi“ portale vyks tiesioginė renginio transliacija spalio 20 d. atidarymo sesijos metu ir spalio 21 d. visos konferencijos metu.

Spalio 21 d. jau antrus metus iš eilės bus apdovanoti konkurso, skirto žaliosioms iniciatyvoms susisiekimo srityje, nugalėtojai – geriausių ir inovatyviausių aplinką tausojančių idėjų autoriai. Taip pat bus organizuojama speciali sesija startuolių kuriamų inovacijų pristatymui.

Renginio programą galima peržiūrėti čia – https://transportoforumas.lt

„Forumas ir yra ta platforma, kurioje susirinkus inovacijų politikos formuotojams ir verslo atstovams, priimami sprendimai, keičiamasi patirtimi, gimsta naujos idėjos ir bendradarbiavimo formatai,“ – pažymi Transporto inovacijų asociacijos valdybos pirmininkas Jurgis Adomavičius.

Šių metų forume daug dėmesio sulauks autonominio transporto, žaliosios energetikos, dekarbonizacijos, tarptautinių skaitmeninių koridorių, EFTI reglamento įgyvendinimo ir kitos temos. Bus kalbama apie visą transporto sektorių, daug dėmesio skiriant kelių, geležinkelių, jūrų ir oro pervežimams, taip pat miestų judumo sprendimams. Renginyje dalyvaus ir apie globalią situaciją transporto sektoriuje bei būtinus priimti sprendimus diskutuos Europos Komisijos pareigūnai, taip pat Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) atstovai, Baltijos šalių susisiekimo ministrai, kiti politikos formavime dalyvaujantys pareigūnai.

Į klausimus – kas pakeis dyzeliną, kaip bus sprendžiamos vairuotojų trūkumo ir trūkinėjančių tiekimo grandinių problemos, kaip spartinti elektrifikaciją ir skaitmenizaciją, atsakymų ieškos ir praktiniais siūlymais dalinsis transporto ir kitų verslo sektorių lyderių atstovai – „Shell“, „Scania“, „Girteka Holdings“, „cargoGO Logistics“. „Google“ sprendimų panaudojimo galimybėmis dalinsis Ricardo Munoz Nunez, „Google Cloud“ transporto industrijos vadovas Europai, Vidurio Rytams ir Afrikai. Apie skaitmeninius sprendimus vežėjams kalbės Mathias Huttmann, „DKV Mobility“ skaitmenizacijos partneris, skaitmeninių dvynių (digital twin) panaudojimo transporto sektoriuje pavyzdžius pristatys „TomTom“ atstovas, autonominio vairavimo ir prekių pristatymų sprendimus pademonstruos „Clevon“ atstovai.

Forumo metu veiks unikali inovacijų ekspozicija, kurioje bus demonstruojami autonominio vairavimo sprendimai, logistikoje veikiantys dronai ir kita moderniausia technika.

Užsakymo nr.: PT_91515009

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai