Reklama

Reputacijos indekso tyrimo rezultatų pristatymas (0)

29845
2023 balandžio mėn. 18 d. 16:00
Šalies verslo ir viešojo sektoriaus organizacijų reputaciją aštuonis metus iš eilės matuojantis tyrimas – baigtas. Atėjo laikas pažvelgti, kaip atrodo 2023 metų Lietuvos Reputacijos indeksas.

Renginio programoje:

2023 m. Reputacijos indekso tyrimo rezultatų pristatymas,
Diskusija „Reputacija: ginklas ar skydas“,
Geriausią reputaciją turinčių šalies įmonių apdovanojimų ceremonija.

Reputacijos indekso tyrimas – išsamiausias ir objektyviausias sociologinis tyrimas Lietuvoje, leidžiantis geriau suprasti sprendimus priimančių asmenų, nuomonės lyderių bei visuomenės nuomonę apie didžiąsias privataus ir viešojo sektoriaus organizacijas.

Tyrime analizuojamas respondentų požiūris į įmonę, instituciją, įstaigą – ar ji suvokiama, kaip turinti gerą reputaciją, ar ji yra gerbiama, ar ja pasitikima. Taip pat tiriami svarbiausi reputacijos atributai: produktai ir paslaugos, rezultatai, valdymas, inovatyvumas, lyderystė, darbo aplinka, pilietiškumas. Remiantis atributų vertinimais išvedamas įmonės reputacijos indeksas.

Iš viso į verslo reputacijos tyrimą šiemet buvo įtraukta 51 Lietuvos įmonė iš 11 sektorių. Atliekant reputacijos tyrimą buvo apklausta 1960 respondentų, suskirstytų į tris grupes: 1 221 plačiosios visuomenės atstovas, 396 nuomonės lyderiai (ekspertai, tinklaraštininkai, žurnalistai ir t. t.) ir 343 sprendimų priėmėjai (didžiausių Lietuvos įmonių vadovų, verslo organizacijų arba asociacijų vadovų, politikų, žiniasklaidos savininkų, ambasadorių ir t. t.).

Užsakymo nr.: PT_93087463

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai