Reklama

Kelmės rajono komandos pristatymas (1)

16721
2023 m. sausio 17 d. 16:03
Pastarųjų metų geopolitiniai ir valstybiniai iššūkiai parodė, kad savivaldos vaidmuo yra itin svarbus. Iššūkiai išryškino ne tik stipriąsias, bet ir silpnąsias vietos savivaldos sistemos puses. Silpnybių atodangos - tai ne reti vietinės biurokratijos, nekompetencijos pavyzdžiai; vis dar vyraujantis aukštas nepotizmo lygis; negebėjimas pasitelkti bendruomenes ir tinkamai atliepti gyventojų poreikius. Per dešimtmečius Kelmės rajone viskas susitelkė į vieną partinį burbulą, kuriame ryškūs senoviniai lojalumo ir paklusnumo darbo principai. XXI amžiaus savivaldai tai jau netinka.

Kartu su komanda esame įsipareigoję rinkėjams ir pasiruošę dirbti pagal demokratiškos lyderystės taisykles kurti draugišką savivaldą ir siekti užsibrėžtų tikslų:

1. Siekti aukštesnių moralės ir etikos standartų savo politikams bei puoselėti vietinę demokratiją.
2. Gerinti švietimo kokybę užtikrinant formalų ir neformalų mokinių užimtumą.
3. Vystyti investicinę aplinką ir kurti klimatui neutralią savivaldą, diegiant žaliuosius sprendimus transporto sektoriuje.

KARTU KURKIME KELMĖS KRAŠTO ATEITĮ –DRĄSIAI, ATSAKINGAI, KRYPTINGAI!

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD kandidatų sąrašo Kelmės miesto rinkimų apygardoje politinės kampanijos, užsakovas Open Agency, UAB.

Užsakymo nr.: PT_92295011

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai