Kauno startuolių apdovanojimai 2021 (0)

29399
2021 gruodžio mėn. 8 d. 16:05
Kasmetiniiai Kauno startuolių apdovanojimai 2021 kviečia iš arčiau susipažinti su Kauno startuolių kuriamomis technologijomis pasauliui.

Transliacijos metu pažinsite Kauną kaip gyvą startuolių miestą, įsitikinsite, kad Kauną galima vadinti lietuviškuoju Silicio slėniu.

Taip pat sužinosite, kodėl mokslo ir verslo bendradarbiavimas kuria daug didesnį pokytį visuomenėje nei vystant inovacijas atskirai šiems sektoriams.

Įsitikinsite, kad nebūtina gyventi Londone, Berlyne ar Niujorke, norint sukurti pasaulinio lygio produktus bei juos parduoti didžiausioms tarptautinėms įmonėms. Vardai ir prekės ženklai kalba už save - garantuoju jau esate girdėję apie tokius gerai žinomus vardus kaip Telesoftas, Hostinger, NFQ Technologies. Būtent šios įmonės ir išaugo startuolių marškinėlius Kaune.

Žinoma, pagrindinis tikslas – paskelbti šių metų ryškiausius Kauno startuolius, kurie šiemet Lietuvai ir pasauliui pristatė itin reikšmingus technologinius sprendimus.

Primename, kad Kauno startuolių apdovanojimai – tai jau kelis metus iš eilės vykstanti Kauno mokslo ir technologijų parko iniciatyva. Atsižvelgiant į aktyvų bendradarbiavimą su vietiniais universitetais, šiemet buvo nuspręsta žiūrėti plačiau ir apdovanoti ne tik savo bendruomenės narius, bet suorganizuoti viso Kauno startuolių rinkimus. Savo nominantus atviram konkursui pateikė Kauno mokslo ir technologijų parko, Kaunas IN, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kauno Technologijų Universiteto Startup Space atstovai.

Naujienų portalo Delfi skaitytojai galėjo susipažinti su 14 komisijos atrinktų startuolių ir palaikyti savo favoritus. Daugiausiai Delfi skaitytojų balsų surinkęs startuolis pelnys Metų technologijos titulą. Kol Delfi portale vyko atkaklus balsavimas, tuo pat metu aktyviai balsavo ir aštuoni Lietuvos startuolių ekosistemos lyderiai: jie išrinko dar keturis laimėtojus nominacijose - Metų sveikatos technologija, Metų robotikos sprendimas, Metų proveržis ir Aplinką tausojantis sprendimas.

Užsakymo nr.: PT_88893877

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai