Reklama

Kaip išlaikyti kovinę dvasią ir nenutrūkstamą paramą Ukrainai? (0)

8089
2022 m. rugsėjo 9 d. 15:32
Vasario 24 d. pasaulį sukrėtė beprecedentė Rusijos agresija prieš Ukrainą ir visą laisvąjį pasaulį. Nuo lemtingos ketvirtadienio nakties susitelkusi Lietuvos bendruomenė paaukojo keliasdešimt milijonų eurų, priėmė tūkstančius karo pabėgėlių bei skyrė šimtus valandų tam, kad galėtų padėti karo siaubiamai Ukrainai ir jos žmonėms.

Nuo invazijos pradžios praėjus beveik 200 dienų, karas nesibaigia, tačiau tampame vis labiau apatiški karo kasdienybei, aukojimas tampa vis retesniu reiškiniu, o karo temą kasdieniuose pokalbiuose nustelbia rutinos problemos.

Kiek dar dienų esame pasiruošę siųsti pinigus į frontą siekti pergalės? Ką turime daryti, kad neprarastumėme kovinės dvasios? Kaip įkvėpti visuomenę nepasiduoti ir neprarasti jėgų ne tik padedant tiems, kurie kovoja už mūsų laisvę šiandien, bet ir telkiant bei teikiant pagalbą atstatant Ukrainą karui pasibaigus? Ar turėsime pakankamai valios atstatyti Ukrainos mokyklas, išvalyti nuo karo padarinių užterštus ežerus, upes bei atsodinti išdegintas Ukrainos girias?

Diskusijos dalyviai:

Simonas Gentvilas – Aplinkos ministras.
Jonas Ohmanas – paramos grupės Ukrainai „Blue / Yellow“ įkūrėjas ir vadovas.
Algirdas Kumža – diplomatas, buvęs Lietuvos ambasadorius Ukrainoje.
Vytis Jurkonis – politologas, žmogaus teisių gynėjas, „Freedom House“ atstovas Lietuvoje.
Luka Lesauskaitė (moderatorė) – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus komunikacijos vadovė.

Užsakymo nr.: PT_91195363

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai