Elektros tiekėją pasirinkti turi jau 100 tūkst. Lietuvos namų ūkių – ar žmonės skuba priimti sprendimą? (39)

8402
2020 rugsėjo mėn. 22 d. 14:00
Lietuvoje palengva įsibėgėja energetikos sektoriaus reforma, kai buitiniams elektros vartotojams, nuosekliai atsisakant monopolinių sąlygų, sukuriama galimybė rinktis nepriklausomą tiekėją.

Viena didžiausių šiuo metu jau vykstančio energetikos sektoriaus pokyčio naudų, teksiančių būtent galutiniam vartotojui, yra personalizuoti pasiūlymai, kuriuos teiks tarpusavyje konkuruojantys nepriklausomi elektros tiekėjai.

Į pirmąjį pasirinkimo etapą, kuris prasidėjo rugsėjo mėnesį ir tęsis iki sausio pirmos dienos, patenka beveik 100 tūkst. elektros vartotojų Lietuvoje, per metus sunaudojančių daugiau nei 5000 kWh.

Greitai apsisprendusių ir jau pasirinkusių savo tiekėją – virš 4,5 tūkst. Ko laukia kiti? Ir kaip tiekėjai, kurių šiuo metu yra penki, vilioja būsimus vartotojus?

Į šiuos ir kitus didįjį elektros rinkos pokytį lydinčius klausimus bandysime šiandien atsakyti kartu su ESO ryšių su visuomene atstovu Tomu Kavaliausku, „Elektrum Lietuva“ direktoriumi Martynu Giga ir „Enefit“ generaliniu direktoriumi Vyteniu Koryzna.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai