Reklama

Baltijos regiono šalys aptars, kaip skatinti turizmą ir teikti pagalbą Ukrainos turizmo sektoriuistebėkite tiesioginę transliaciją (0)

46811
2022 m. birželio 16 d. 16:14
Ekonomikos ir inovacijų ministerija š. m. birželio 17 d. pirmą kartą organizuoja Baltijos regiono turizmo atstovų suvažiavimą, skirtą Ukrainos turizmui palaikyti ir bendriems veiksmams aptarti skatinant turizmo atsigavimą, prasidėjus vasaros sezonui.

Renginio metu vyks viešojo ir privataus sektorių diskusijos. Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos už turizmo politiką atsakingų institucijų ir Europos Komisijos atstovai diskutuos apie galimą paramą Ukrainai atkuriant Rusijos agresijos suniokotą turizmo ekosistemą bei glaudesnį bendradarbiavimą raginant regiono gyventojus aktyviau keliauti ir pažinti šalis-kaimynes.

Turizmo verslo atstovai iš Lietuvos, Estijos, Suomijos, Ukrainos dalinsis idėjomis, kaip padvigubinti turizmo išlaidas regione, ką naujo pasiūlyti turistams, kaip padidinti iš turizmo gaunamą naudą vietos bendruomenėms. Ekonomistas, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas Marius Dubnikovas pateiks iššūkių turizmui apžvalgą ir galimus ateities scenarijus.

Renginio programa.

Užsakymo nr.: PT_90507689

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai