Orijaus kelionės. Lietuvių mėgstamame kurorte – pliažas be liemenėlių ir šokančios gražuolės (0)

26888
2021 m. rugpjūčio 25 d. 17:56
Barselona - labiausiai atsipalaidavęs Europos kurortas. Tuo puikiai galima įsitiktinti pačiame populiariausiame miesto paplūdimyje, kur visada tvyro šventinė atmosfera, čia daug kas šoka ir dainuoja. O moterys visiškai nesivaržo ir deginasi be liemenėlių, nors aplink šimtai žmonių.

Gėdos jausmui ir kuklumui čia tikrai ne vieta. Šioje “Orijau kelionių” laidoje ne tik pakeliausite po paplūdimį, bet ir išvysite garsųjį sporto klubą ant jūros kranto, bei vieną gražiausių ir įspūdingiausių baseinų pasaulyje, kuriame ne tik vyko Olimpiada, bet ir buvo filmuojami muzikiniai klipai.

Žurnalistas Orijus Gasanovas supažindins su legendiniu Barseonos turgaus barmenu, bei papasakos apie neeilinę - burbulų pūtiko profesiją.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai