J. Kazlausko sprendimas: rinktinę palieka M. Girdžiūnas ir D. Gailius (4)

12154
Rafael Achmedov DELFI TV
2016 m. liepos 14 d. 21:13
Lietuvos rinktinė Kėdainių arenoje nuskynė jau penktą lengvą pergalę, o Jonas Kazlauskas išsprendė pirmuosius galvosūkius. Baltarusius 84:51 sutriuškinę du nacionalinės komandos kandidatai rūbinę paliko nuleistomis galvomis – už darbą treneris padėkojo Mindaugui Girdžiūnui ir Deividui Gailiui.

Jeigu D. Gailiaus likimas daugelio nenustebino, tai sprendimas pasirinkti ne Klaipėdos „Neptūno“ lyderį, o antroje Graikijos lygoje rungtyniavusį jaunąjį kaunietį sukėlė nemažai klausimų.

„Pradėsiu nuo Deivio: pirmiausia, tai jam šį kartą su rinktine nesisekė – nosį susilaužė, raumenį sumušė. Labai norėjo, stengėsi, bet kažkur privengė.

O kitas dalykas – į jo poziciją užaugo gana įdomūs du žaidėjai, kurie rimtai pradėjo pretenduoti į rinktinę – tai Grigonis ir Ulanovas.

Ilgiausiai mąstėme dėl Kariniausko ir Girdžiūno. Pastarasis – geresnis metikas, bet jis yra labiau antras antras numeris, žaidžiantis įžaidėjo pozicijoje. Šiai dienai yra geresnių žaidėjų gynėjo pozicijoje, o tikro įžaidėjo neturime ir ilgai neturėsime, todėl Kariniauskui suteikėme galimybę pakovoti dėl vietos“, – aiškino Jonas Kazlauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

Naujausi