Eksperimentavusiam J. Kazlauskui kilo daug klausimų: patiems galvą susuko (2)

7606
2016 m. liepos 12 d. 22:19
Alytaus arenoje susirinkę sirgaliai išvydo ketvirtą lengvą Lietuvos rinktinės pergalę šią vasarą, bet Jonas Kazlauskas žvelgė kur kas giliau. „Daug dalykų kelia nerimą“, – po pergalės 84:61 prieš Nyderlandų komandą prisipažino Jonas Kazlauskas.

„Kai žaidi draugiškas rungtynes, apie taškus negalvoji. Bendrąja prasme rungtynės su Venesuela atnešė daugiau džiaugsmo. Pristigo nusiteikimo, o su tuo reikia kovoti, nes dar per anksti: daug darbo laukia. Be to, ir trenerių štabas per daug eksperimentavo – norėjome pasitikrinti“, – rungtynes vertino 61-erių specialistas iš Lietuvos.

16 kandidatų savo dispozicijoje šiuo metu turintis J. Kazlauskas nusprendė šį kartą išsiversti be vieno rezultatyviausių žaidėjų Ado Juškevičiaus (vid. 13 tšk.), geriausiai dėl kamuolių kovojančio Antano Kavaliausko (vid. 7,7 atk. kam.), sekmadienį čiurną kryptelėjusio Renaldo Seibučio ir tik šeštadienį iš Niujorko sugrįžusio naujai iškepto Niujorko „Knicks“ nario Mindaugo Kuzminsko pagalbos. Artimiausiu metu vairininkas „ačiū“ turėtų ištarti dviem žaidėjams – į turnyrus išvykoje važiuos 14 krepšininkų. Vis tik po šių eksperimentinių rungtynių J. Kazlauskui kilo daugiau klausimų nei atsakymų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

Naujausi