Moters vizija. Laura Asadauskaitė: ką galime padaryti, kad po 3 metų būtų daugiau medalių? Nieko! (0)

6089
2021 rugsėjo mėn. 14 d. 20:30
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, olimpinė čempionė, kurios pranešimą spalio 8-ąją dieną galės išgirsti visi, kurie dalyvaus konferencijoje “Moters vizija”, šiandien dar negali atsakyti ar dalyvaus olimpiadoje Paryžiuje. Tokijo Olimpinėse žaidynėse sidabro medalį laimėjusi Laura sako, kad sporte kaip ir gyvenime, reikia disciplinos, didžiulio noro ir tinkamų sąlygų, tam kad pasiektum tikslą. Deja, sąlygų sportininkams siekti aukštumų L. Asadauskaitė Lietuvoje vis dar pasigenda. Pokalbyje su Daiva Žeimyte olimpinė čempionė kalbės apie čempionės metodiką, motyvaciją, atsparumą kritikai ir pasidalins savo mintimis apie sąlygas, kuriomis Lietuvos sportininkai ruošiasi svarbiausioms varžyboms.

“Po Londono olimpinių sakiau, kad nėra pas mus sąlygų. Niekas manęs negirdėjo. Nes tada buvo 5 medaliai. Rezultatas yra, kam čia ką daryti? Dabar kai pagalvoju - 5 medaliai, 2 iš jų aukso, tai buvo kosminis rezultatas Lietuvai. Ypač kai yra tokių problemų, kokios šiandien yra Lietuvos sporte. Per 30 metų kol aš sportuoju galiu teigti, kad niekas su niekuo nesikalba. Pas pas mus viskas labai lėtai vyksta arba visai nevyksta, tad pokyčiai yra būtini “- teigia Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Greitų pokyčių Laura nesitiki ir dabar, nors jau yra suburta darbo grupė. “Kai Prezidentas šiandien klausia, ką galima padaryti, kad po trejų metų vėl būtų daugiau medalių, aš galvoju - nieko negalime padaryti, nes trys metai yra labai mažai, “- atvirai teigė Laura. Apie asmeninę valią siekti didelių pergalių, įspūdingą sportinę karjerą ir tai ar ji norėtų, kad dukra sektų mamos pėdomis Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė laidoje "Moters vizija" jau šį antradienį per DELFI TV 20.30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai