Misija ūkis. Balanso tarp darbo ir poilsio paieškos (0)

8978
2023 gegužės mėn. 21 d. 09:00
Pirmajame laidos „Misija ūkis“ reportaže lankomės Kaišiadorių rajone, Tautvydo Gursko amelankių uogų ūkyje. Amelankių uoga yra viena seniausių žinomų uogų pasaulyje, savo sudėtyje turinti daug magnio, geležies bei antioksidantų.

Šiandien Tautvydo ūkyje galima rasti ne tik uogų, bet ir daugybę gaminių pagamintų iš šios, sveikatos šaltiniu vadinamos, uogos. Tiesa, Tautyvdas domisi ne tik uogomis.

Prieš kelis metus, ieškodamas naujos aistros ir hobio, ūkininkas nusprendė auginti tulpes. Šiandien ūkio teritoriją puošia įspūdingi tulpynai, o pats ūkininkas žino ne tik kiekvienos veislės atsiradimo istoriją, bet priežiūros subtilybes.

Antrajame reportaže – ūkis, kurio sėkmės paslaptis – tėvo ir sūnaus bendrystė. Ūkininkai Algis ir Tomas Jankeliūnai Pasvalio rajone ūkininkauja jau ne vieną dešimtmetį.

Tėvo ir sūnaus valdomas ūkis - augalininkystės ūkis, kuriame dera tradicijos, pagarba žemei ir naujausios technologijos. Algis Jankeliūnas sako, kad ilgai ieškojo būdų, kaip palengvinti ūkio darbus, kadangi norisi daugiau laiko skirti šeimai ir hobiams. Algio pomėgis iš tiesų neįprastas ūkininkui – muzika.

Vyras neslepia, jog mėgsta ne tik klausyti muzikos, bet ir pats muzikuoja. Po sunkių darbo dienų, ramybę šis randa grodamas akoredonu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai