Mergaitės taip nedaro. Viena įtakingiausių IT moterų Lietuvoje: apie susirašinėjimą su NASA ir garsaus vyro žodžius, kad ji niekada nebus versle (11)

26757
2021 rugpjūčio mėn. 3 d. 10:30
Jei vaikystės Eglė žinotų, kad ateityje kalbės laidoje apie technologijas, turbūt gerokai nustebtų. Eglė Čiuoderienė svajojo dirbti visai kitoje srityje, baigė anglų filologijos studijas. Vis dėlto jos kasdienybe tapo darbas su virtualia realybe, dirbtiniu intelektu ir informacinių technologijų skaitmeniniais sprendimais sunkiosioms industrijoms, kol galiausiai ji buvo išrinkta viena iš 20-ies įtakingiausių IT moterų Lietuvoje.

Gyvename mokslo ir technologijų amžiuje, kai neįmanoma tampa įmanoma. Tačiau kartu – neįtikėtinoje kritikos ir stereotipų apsuptyje. „Ką kiti pasakys“, „Ne bobų reikalas“ ar „Mergaitės taip nedaro“ – tai tik kelios frazės, su kuriomis vis susiduriame. Nenuostabu, kad pradėję ką naujo stabtelime, sustingstame ir imame dvejoti.

Metas nuo šių baimių išsivaduoti. Pakvietėme moteris, dirbančias TECH srityje, pasidalinti savo istorijomis, kaip jos atrado gyvenimo aistrą ir kasdien džiuginantį karjeros kelią.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai