Mergaitės taip nedaro. Tiko žinios, bet ne lytis? Liepė eiti į grožio konkursą, o ne studijuoti, grasino, kad „tuoj tave išsiauklėsim“ (2)

29605
2021 spalio mėn. 5 d. 11:30
Gyvename mokslo ir technologijų amžiuje, kai neįmanoma tampa įmanoma. Tačiau kartu – neįtikėtinoje kritikos ir stereotipų apsuptyje. „Ką kiti pasakys“, „Ne bobų reikalas“ ar „Mergaitės taip nedaro“ – tai tik kelios frazės, su kuriomis vis susiduriame. Nenuostabu, kad pradėję ką naujo stabtelime, sustingstame ir imame dvejoti.

Metas nuo šių baimių išsivaduoti. Pakvietėme moteris, dirbančias TECH srityje, pasidalinti savo istorijomis, kaip jos atrado gyvenimo aistrą ir kasdien džiuginantį karjeros kelią.

Netrukus kalbėsiu su Aurelija Ostapkovičiūte. Robotikos ir automatikos sprendimus teikiančioje bendrovėje ji dirba programuotoja, padeda integruoti robotus pramonės įmonėse. Aurelija neslepia, kad eiti šiuo keliu jai, merginai, buvo nelengva, su seksistiškais komentarais teko susidurti ir studijuojant, ir ieškant darbo, tad norint prasimušti šioje srityje reikia turėti tvirtą charakterį ir daug drąsos.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai