Mergaitės taip nedaro. Milijonus investicijų pritraukiančio startuolio vadovė papasakojo, kokius reikalavimus šiandien kelia programuotojai (0)

22478
2021 liepos mėn. 20 d. 10:30
Dalia Lašaitė-Kamantauskė yra verslininkė, lietuviško startuolio, didžiausios 3D modelių platformos pasaulyje, „CGTrader“ bendraįkūrėja ir vadovė. Dalia yra apdovanota kaip viena iš 6-ių reikšmingą pokytį Europoje darančių verslininkių. Atrodo, visiška sėkmės istorija? Dalios kelias link šių pasiekimų prasidėjo anksti ir buvo tikrai vingiuotas, bet apie viską nuo pradžių – iš jos lūpų.

Gyvename mokslo ir technologijų amžiuje, kai neįmanoma tampa įmanoma. Tačiau kartu – neįtikėtinoje kritikos ir stereotipų apsuptyje. „Ką kiti pasakys“, „Ne bobų reikalas“ ar „Mergaitės taip nedaro“ – tai tik kelios frazės, su kuriomis vis susiduriame. Nenuostabu, kad pradėję ką naujo stabtelime, sustingstame ir imame dvejoti.

Metas nuo šių baimių išsivaduoti. Pakvietėme moteris, dirbančias TECH srityje, pasidalinti savo istorijomis, kaip jos atrado gyvenimo aistrą ir kasdien džiuginantį karjeros kelią.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai