Mergaitės taip nedaro. Kibernetinio saugumo ekspertė papasakojo apie moterų atlyginimus ir kaip „nulaužiami“ jūsų socialiniai tinklai (1)

12359
2021 birželio mėn. 8 d. 10:30
Gyvename mokslo ir technologijų amžiuje, kai neįmanoma tampa įmanoma. Tačiau kartu – neįtikėtinoje kritikos ir stereotipų apsuptyje. „Ką kiti pasakys“, „Ne bobų reikalas“ ar „Mergaitės taip nedaro“ – tai tik kelios frazės, su kuriomis vis susiduriame. Nenuostabu, kad pradėję ką naujo stabtelime, sustingstame ir pradedame dvejoti.

Metas nuo šių baimių išsivaduoti. Pakvietėme moteris, dirbančias TECH srityje, pasidalinti savo istorijomis, kaip jos atrado gyvenimo aistrą ir kasdien džiuginantį karjeros kelią.

Moterys kasdien susiduria su daugybe išmaniųjų technologijų, puikiai jas valdo, bet vis dar nuvertina save, galvodamos apie karjerą TECH srityje. Kodėl? Šiandien apie tai kalbėsime su Vilma Škarnulyte. Vaikystėje Vilma svajojo tapti balerina, tačiau susižavėjo tiksliaisiais mokslais, baigė bankininkystės studijas ir pasuko į tuomet nišinę IT sritį.

Šiuo metu ji – IT saugumo ekspertė, drąsiai kalbanti apie kibernetinį saugumą ir turinti daugiau nei 20 metų vadovavimo patirties.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai