Mergaitės taip nedaro. Grįžo į Mažeikius ir čia atidarė taisyklą: sunki verslo pradžia, užgaulūs klientai ir net pasiūlymas emigruoti (17)

30458
2021 rugsėjo mėn. 7 d. 10:30
Nors planavo būti kinologe, supratusi, kad pasirinktų studijų kokybė jos netenkina, Erika Lėgaudaitė mokslus metė, grįžo į gimtuosius Mažeikius ir čia atidarė įmonę, užsiimančia mobiliosios įrangos taisymu. Dabar ji ne tik priima ir pati taiso telefonus, planšetes bei kompiuterius, tačiau kone kasdien savo pavyzdžiu neigia mitą, kad el. įrangos meistrai gali būti tik vyrai.

Gyvename mokslo ir technologijų amžiuje, kai neįmanoma tampa įmanoma. Tačiau kartu – neįtikėtinoje kritikos ir stereotipų apsuptyje. „Ką kiti pasakys“, „Ne bobų reikalas“ ar „Mergaitės taip nedaro“ – tai tik kelios frazės, su kuriomis vis susiduriame. Nenuostabu, kad pradėję ką naujo stabtelime, sustingstame ir imame dvejoti.

Metas nuo šių baimių išsivaduoti. Pakvietėme moteris, dirbančias TECH srityje, pasidalinti savo istorijomis, kaip jos atrado gyvenimo aistrą ir kasdien džiuginantį karjeros kelią.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai