Mano pramogos veidai. Vaidas Baumila siūlo nelegalius šunų veisėjus pamokyti su šakėmis (20)

3809
2020 m. rugsėjo 25 d. 11:21
Dainininkas Vaidas Baumila šią vasarą pėsčiomis leidosi į kelią nuo Kauno iki Nidos ir tvirtina kelyje atradęs naują meilę – meilę savo šaliai. Tačiau atlikėjui pasibaisėjimą kelia vienas Lietuvoje vis dar gajus negailestingas ir abejingas požiūris į keturkojus augintinius.

Atvirame interviu V. Baumila neslėpė emocijų ir teigė pasibaisėjęs neseniai Lietuvos žiniasklaidą sudrebinusiu šunų veislynų skandalu ir teigė pritariantis, kad požiūris į šunis ir jų laikymą mūsų šalies provincijoje yra tiesiog tragiškas.

„Požiūris į šunį Lietuvoje, ypatingai provincijoje, kaime, yra tragedija. Šunys laikomi ant grandinės man niekaip nesisieja su šuns laisve. Šuo turi būti laisvas ar bent galėti pabėgioti. Kai pamatai, kaip Lietuvoje elgiasi šunų veisėjai, tai ne tik verkti norisi, bet ir pasiimti šakes ir eiti su jais elgtis taip, kaip jie elgiasi su mūsų draugais keturkojais“, - piktinosi atlikėjas.

Šį mėnesį albumo „Milijonai“ pristatymo koncertų turą didžiuosiuose Lietuvos miestuose pradedantis V. Baumila prasitarė, kad netrukus pradės dirbti su vienu žymiu Lietuvos atlikėju, o taip pat pasidalino mintimis, ar mūsų šalyje sunku pragyventi iš muzikos.

Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ šį sekmadienį, 20:45 val, tik per Delfi TV.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai