Mano pramogos veidai. Vaidas Baumila, Ieva Zasimauskaitė ir Jurijus Veklenko prisiminė savo patirtį Eurovizijoje (0)

12284
2021 gegužės mėn. 17 d. 21:45
Eurovizijos dainų konkurse Lietuvą atstovavę atlikėjai Vaidas Baumila, Ieva Zasimauskaitė ir Jurijus Veklenko atvirame interviu negailėjo pagyrų grupei „The Roop“ ir pasidalino mintimis apie Eurovizijos sėkmės formulę, populiarumą bei savo pačių patirtį šiame turnyre.

„Jei kažkas sako, kad žino Eurovizijos formulę, tai visiškai nusišneka. Vienais metais laimi vaikinas su, atrodytų, iš draugo pasiskolintu per dideliu švarku, vėliau laimi mergina iš Izraelio, kuri kudakuoja ant scenos... Niekada nežinosi kas ir kaip. Todėl Eurovizija ir yra nuostabus konkursas“, - teigė J. Veklenko.

Su Jurijumi Veklenko sutiko ir 2018 metais Lietuvą Eurovizijoje atstovavusi Ieva Zasimauskaitė. 27-erių metų atlikėja teigia, kad Eurovizijos sėkmės formulė neegzistuoja, o dalyvių populiarumas jų šalyse nieko nereiškia, nes Eurovizijos scenoje jų veikiausiai vis vien niekas nežinos.

„Vykstant į Euroviziją, populiarumas nedaro jokios įtakos, nes ten tavęs niekas nežino. Niekas ten nežino mūsų atlikėjų, mato pirmą kartą ir jų įspūdis būna visiškai kitoks. Mano nuomone, svarbiausia yra daina, pasirodymas ir žinutė, kurią siunti. Vieni laimi už dainą, kiti už pasirodymą, treti – už gerą įdėtą reklamą“, - mintimis dalinosi I. Zasimauskaitė.

2015 metais, kartu su atlikėja Monika Linkyte, Eurovizijoje dalyvavęs Vaidas Baumila yra vieno iš vos dviejų šiame konkurse Lietuvą atstovavusių duetų narys. Visgi, V. Baumila prisimena, kad Eurovizijoje ketino dalyvauti vienas, o su Monika Linkyte duetu pradėjo dainuoti atrankos prodiuserių sumanymu.

„Eurovizijos atrankose dalyvavau vienas, bet atrankos laidų prodiuseriai prigalvojo, kad reikia daryti šou, dainuoti vienas kito dainas, kažką keistis, kažkur poruotis. Taip susiporavau su Monika, sudainavome kartu tą dainą ir publikos reakcija buvo labai teigiama. Todėl nusprendėme važiuoti kartu“, - teigė V. Baumila.

Ką Vaidui Baumilai ir Ievai Zasimauskaitė atnešė dalyvavimas Eurovizijoje, kaip Jurijus Veklenko suderina muziką su darbu prie kompiuterio ekrano bei kuriam iš trijų atlikėjų geriausiai sekėsi Eurovizijos faktų viktorinoje – sužinosite jau šį pirmadienį, 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai