Mano pramogos veidai. Šmaikštusis Dovydas Laukys parodė ir kitą – rimtąją savo veido pusę (0)

11398
2020 m. gruodžio 4 d. 14:30
Atvirame interviu laidos „Mano pramogos VEIDAI“ metu aktorius bei muzikos atlikėjas Dovydas Laukys parodė ne vieną savo veidą – pasidalino ne tik visiems gerai pažįstama šmaikštaus nutrūktgalvio persona, bet ir atskleidė savo rimtąją pusę.

Vietą Lietuvos garsenybių padangėje Dovydas užsitikrino kartu su kolega Šarūnu Januškevičiumi nugalėjęs „X faktorių“.

Prieš trejus metus TV šou laurus nuskynęs duetas „120“, užkariavęs tūkstančius širdžių, pastaruoju metu aktyviai veiklos nevykdo.

„Iki karantino grupė koncertavo miestų šventėse, privačiuose renginiuose, tačiau dabar, kaip ir daugeliui, viskas aprimo“,- sakė Dovydas.

Nors dauguma apie Dovydą sužinojo būtent dėka muzikinės veiklos, jis taip pat yra ir aktorius bei dėstytojas.

Dovydas atskleidė, kad jei reiktų pasirinkti tik vieną iš veiklų, kuria užsiimtų, tai būtų ne aktorystė ar muzika, bet prodiusavimas.

„Nors vaidyba yra vienas iš tų dalykų, man nešančių didžiausią malonumą, laikui bėgant aš supratau, kad norėtųsi daugiau kontroliuoti, todėl norėčiau daugiau režisuoti, prodiusuoti,“ - sakė Dovydas.

Kokių dar drąsių iššūkių yra priėmęs Dovydas, kas yra sunkiausia dalyvaujant šokių projekte, kaip jam sekasi dėstytojauti bei ką mano apie Lietuvos nuomonės formuotojus - sužinosite laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ jau šį sekmadienį 20.45 val. per „Delfi TV“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai