Mano pramogos veidai. Simona Nainė – apie santykius su Jonu, solinę karjerą ir „Mokinukių“ sugrįžimą (12)

8577
2021 m. sausio 8 d. 14:39
Drabužių kūrėja, atlikėja ir laidų vedėja Simona Nainė atvirame interviu pasidalino mintimis apie legendinę grupę „Mokinukės“ ir jų sugrįžimą. Nainė taip pat papasakojo kodėl dar prieš vedybas išgyventos laikinos skyrybos su didžėjumi ir radijo laidų vedėju Jonu Nainiu judviejų santykiams išėjo į naudą.

Simona ir Jonas kartu – jau 14 metų, tačiau ne viskas visada buvo rožėmis klota.

„Turėjome santykiuose pertrauką, buvom išsiskyrę. Negyvenome kartu beveik metus, bet vėl pradėjome bendrauti po kelių mėnesių. Mums tai išėjo į naudą, puikiai save pasitikrinome: ar jis nori būti su manimi, ar aš noriu būti su juo“, - teigia S. Nainė.

„Jeigu reikėtų atsukti laiką atgal, kartočiau tai. Yra banali patarlė – „jeigu myli – paleisk, jeigu tavo – sugrįš“. Šiuo atveju taip ir buvo. Jeigu žmonės abejoja savo santykiais, galėtų pasidaryti kažkokią pertrauką ir pamatytų ar jiems vienas kito reikia, ar ne“, - patirtimi dalinasi atlikėja.

Kokiu būdu vyras Jonas Nainys pastūmėjo Simoną pradėti verslą, kokį patarimą ji duotų sau pačiai paauglystėje ir kas jos namuose bei santykiuose – bosas, sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai