Mano pramogos veidai. Naglis Bierancas atskleidė, kas yra sunkiausia nuomonės formuotojo darbe (41)

22416
2020 m. spalio 30 d. 15:00
Vienas populiariausių Lietuvos nuomonės formuotojų Naglis Bierancas atvirame interviu aptarė savo darbo pliusus ir minusus. Socialinių tinklų žvaigždė taip pat atskleidė, kad nenori būti tapatinamas su kitais į „Laimėk automobilį ir plastinę krūtinės operaciją“ konkurso skandalą įsivėlusiais „influenceriais“.

„Jeigu būti nuomonės formuotoju būtų lengva, kiekvienas galėtų juo tapti ir susirinktų didžiules armijas sekėjų. To pasiekti tikrai nėra lengva – reikia kurti įdomų turinį, pritraukti publiką, būti įdomiam... O ar įmanoma iš to pragyventi? Taip. Sumą su trimis nuliais gale tikrai uždirbu, bet dėl nuolat kintančių partnerysčių su prekės ženklais alga nėra pastovi“, - apie savo darbo ypatumus kalbėjo N. Bierancas.

Virš 280 tūkstančių sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“ turintis ir Naglimanto vardu savo sekėjams geriau pažįstamas nuomonės formuotojas neslėpė, kad jo darbas jam labai patinka, nes yra „pats sau bosas“, tačiau atskleidė, kad ne viskas visada yra rožėmis klota.

Ką Bierancas pataria nuomonės formuotojais tapti norinčiam jaunimui, kodėl gavus Mylimiausio Metų žmogaus apdovanojimą turėjo vėl viešai pasisakyti apie savo seksualinę orientaciją ir kaip atsirado Naglimanto pseudonimas – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per Delfi TV ir 18:00 Delfi portale.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai