Mano pramogos veidai. Monika Marija apie santykius su vyru Dovydu Laukiu: radau žmogų, su kuriuo man patinka pyktis (4)

8367
2021 m. sausio 22 d. 14:45
Atlikėja Monika Marija savo santykius su aktoriumi ir dainininku Dovydu Laukiu ilgą laiką laikė paslaptyje, tačiau praėjusių metų pabaigoje pora ne tik apie tai prakalbo, bet ir atskleidė sumainę žiedus.

Atlikėja teigia, kad santykiuose nenori viskam pritariančio partnerio ir rado žmogų, su kuriuo gali viską išsiaiškinti.

„Su Dovydu viskas labai paprasta, bet ne per paprasta. Visada sakiau, kad meilė man yra ne tai, kaip tu gerai sugebi sutarti su žmogumi, bet tai, kaip tu moki su juo pyktis. Manau, kad radau tą žmogų, su kuriuo man labai patinka pyktis. Žmogų, su kuriuo mes neužtrenkiam durų, neišeinam ir nepaliekam kažkokio neišspręsto klausimo viduryje, ir visą laiką apie viską išsikalbam“, - mintis dėstė Monika Marija.

Tiek Monika Marija, tiek D. Laukys rudenį dalyvavo projekte „Šok su Žvaigžde“ ir, šokdami su skirtingais partneriais, toliau nuo visų slėpė savo santykius. Dainininkė interviu metu prisipažino, kad ilgą laiką apie vienas kito dalyvavimą projekte net nežinojo, o stebint Dovydo pasirodymus apimdavo daugybė emocijų.

„Manau, kad kiekvienai šeimai yra labai geras pratimas pabūti konkurentais, todėl šokių projektas mums taip pat buvo labai įdomi patirtis. Jei atvirai, tai mes vienas su kitu nelabai dalinamės savo darbais, todėl mes labai ilgai net nežinojome, kad mes ten abu dalyvausim“, - prisiminė dainininkė.

Kodėl Monika Marija savo kūrybinį procesą vadina tikru chaosu, kaip atrodo naujasis atlikėjos gyvenimo etapas ir kodėl atlikėja teigia nuo šiol dėsianti mažiau pastangų, jog įtiktų publikai – sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai