Mano pramogos veidai. Merūnas – apie „Kelią į Žvaigždes“ ir talentingesnius už jį žmones (0)

12784
2020 m. lapkričio 27 d. 14:30
Vienas žymiausių Lietuvos operos solistų Merūnas Vitulskis pasidalino prisiminimais apie savo karjeros pradžią ir atskleidė, kad praeityje televiziją laikė didžiausiu blogiu.

Atlikėjas taip pat prisiminė ir savo vaikystės išdaigas, kurios baigėsi ne tik sugadintu kilimu, bet ir galėjo baigtis padegtais namais.

Lietuvoje Merūnas išgarsėjo prieš 13 metų, kai laimėjo realybės šou „Kelias į Žvaigždes 2“, tačiau prieš dalyvaudamas projekte apie televiziją geros nuomonės teigia neturėjęs: „Į šou verslą atėjau iš akademinės muzikos ir neturėjau jokios praktikos. Žinojau tik tai, kad televizija ir komercija yra didžiausias blogis, nes taip galvojo vienas mano pedagogas.

Iš to laikotarpio atmintyje įstrigo viskas: darbai su režisieriais, savo asmenybės formavimas ir atsakomybės jausmas prieš žmones, kurie mane į šį pasaulį išleido kaip profesionalą. Buvo labai įtemptas laikas, bet, manau, kad tuo metu „egzaminą“ išlaikiau“, - pasakojo Merūnas.

Atlikėjas prisipažino tikintis, kad sėkmė jį būtų aplankiusi ir be „Kelio į Žvaigždes“, tačiau televizijos projektas populiarumui padėjo ateiti greičiau. Nepaisant to, Merūnas išlieka kuklus ir teigia sutinkantis talentingesnių už jį žmonių, kuriems sėkmė dar nenusišypsojo.

Ką Merūnas galvoja apie lietuvišką pop muziką, kaip atrodytų ideali atlikėjo diena ir kas labiausiai šokiravo kelionės į Mozambiką metu – sužinosite jau šį sekmadienį, 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai