Mano pramogos veidai. Mantas Bertulis: man nepatinka žmonės, kurie yra žinomi tik dėl to, kad yra žinomi, o ką jie veikia – net nepasakyčiau (8)

12115
2021 gegužės mėn. 31 d. 21:45
Laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ autorius ir prodiuseris bei 65 pasaulio valstybes apkeliavęs Mantas Bertulis atvirame interviu atskleidė, kad savęs nuomonės formuotoju nelaiko, nes visada atsisako reklaminių pasiūlymų ir teigia, kad nori būti žinomas savo darbais realiame gyvenime, o ne socialiniuose tinkluose.

„Teoriškai galėčiau laikyti save nuomonės formuotoju, bet praktiškai tikrai nelaikau, nes atsisakiau visų reklamos pasiūlymų, nors jų daug ir nebuvo. Nenorėjau naudotis tuo, jog žmonės mane pradėjo sekti dėl kelionių, o aš pradėsiu iš to „kalti“ pinigus. Man tas nėra priimtina. Man labai nepatinka žmonės, kurie yra žinomi tik dėl to, kad yra žinomi, o ką jie veikia – net nepasakyčiau“, - mintimis dalinosi M. Bertulis.

„Neturiu nieko prieš „influencerius“, bet pats noriu būti žinomas dėl to, ką aš darau. Turiu galvą ant pečių ir galiu pats tuos pinigus užsidirbti su savo kūryba ir idėjomis. Jeigu ir „influencinsiu“ kažką, kas man patinka, pinigus tikrai paaukosiu kažkam“, - pridūrė keliautojas.

Per antrąjį karantiną M. Bertulio prodiusuojami „Kitokie pasikalbėjimai“ nevyko, todėl žiemą jis leidosi į keturis mėnesius trukusią kelionę, atsiėjusią beveik 15 tūkst. eurų. Pavasarį M. Bertulis susikūrė paskyrą „Patreon“ platformoje, kurioje žmonės savanoriškai aukojo jam pinigus, tačiau keliautojas juos nutarė išleisti kilniems tikslams.

Kodėl Mantas Bertulis tingi susirašinėti su merginomis, kokią nemalonią pravardę turėjo vaikystėje bei kokio pašnekovo metai iš metų niekaip nepavyksta įkalbėti sudalyvauti „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ – sužinosite jau šį pirmadienį, 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai