Mano pramogos veidai. Kodėl Natalija Bunkė sūnui draudžia išmanųjį telefoną? (2)

2812
2021 birželio mėn. 7 d. 21:45
Atlikėjai ir verslininkei Natalijai Bunkei veiklos netrūksta: sėkminga internetinė parduotuvė, šiemet įsigytas papildomas nekilnojamas turtas ir artėjančios vestuvės – tai tik dalis N. Bunkės šių metų rūpesčių.

Visgi, prie visų reikalų, atlikėja dar augina ir sūnų Kristupą, kuriam Natalija yra itin griežta.

„Esu griežta mama. Neseniai prisidirbo, tai pakeičiau „iPhone“ telefoną į mygtukinį „Nokia“, nes buvo namų mokymas ir pasirodo, kad už visus metus nebuvo atliktos beveik visos pratybos. Aš jo vis paklausiu ar pamokos padarytos, sako – padarytos, o aš savo vaiku juk pasitikiu. Na, bent jau norėčiau pasitikėti. Bet dabar yra nubaustas, iš jo yra atimta viskas: telefonas, kompiuteris, televizorius“, - atskleidė N. Bunkė.

„Šiaip su Kristupu tikrai neliūdna, bet jau manipuliatorius yra baisus. Pavyzdžiui, kai sudaužo ką nors, tai man sako: „mama, bet suprask, čia tik daiktas – juk svarbiausia, kad man nieko nenutiko, taip? Žinai, ir tu vaikystėje buvai pasiutus truputėlį, tai nereikia ant manęs taip pykti“, - sūnaus gudrumu stebisi atlikėja.

Ką Natalija Bunkė turi bendro su grupės „The Roop“ lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi, kodėl atlikėja jau mąsto ir apie dar vieno namo pirkimą bei kurios iš trijų turėtų piršlybų jai buvo pačios geriausios – sužinote jau šį pirmadienį, nauju vasaros laiku – 22 val. 15 min. – laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai