Mano pramogos veidai. Kodėl Mantas Stonkus savo vaikams draudžia socialinius tinklus (1)

8729
2021 birželio mėn. 14 d. 22:30
Žinomas aktorius ir humoristas Mantas Stonkus yra vienas iš daugiausiai sekėjų socialiniuose tinkluose turinčių Lietuvos žmonių, tačiau savo vaikams tokius dalykus draudžia.

Dviejų vaikų tėvas pabrėžia, kad socialiniai tinklai yra tarytum narkotikas, o žinomų žmonių vaikai ten gali būti ypač šokiruoti.

„Socialinius tinklus draudžiu dėl saugumo. Kai vaikas patirs pirmuosius išgyvenimus vyresnėse klasėse ir supras, kad ne visi žmonės yra geri, kokių būna piktų žmonių ir kokios būna neteisybės pasaulyje, tada jiems bus galima naudotis socialiniais tinklais. Dabar tokios patirtys galėtų juos šokiruoti, ypač tokius vaikus, kurie yra šiek tiek žinomi dėl savo tėvų“, - teigė aktorius.

„Bandau vaikams aiškinti apie blogus žmones, blogus komentarus, neteisybę, pavydą ar skirtingus žmonių likimus, bet kada jiems leisiu socialinius tinklus – nežinau. „Youtube“ jie šiek tiek pasižiūri, bet jau jiems įskiepijau, kad „TikTok“ yra didelis narkotikas, kuriame jie turbūt prasėdėtų 12 valandų. Iš „Youtube“ jie puikiai šneka rusų ir anglų kalbomis, o Cecilija rusiškai šneka geriau už mane“, - pridūrė M. Stonkus.

Kokį dalyką Mantas Stonkus visiškai uždraustų, jei būtų politikas, kodėl kiekvieną vasarą su šeima važiuoja ilsėtis į Nidą bei kodėl daugiau gyvenime nenorėtų kartoti šuolio su parašiutu – sužinosite jau šį pirmadienį 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai