Mano pramogos veidai. Knygą apie santykius rašanti Jurga Šeduikytė: skyrybos su Vidu Bareikiu išmokė daugybės dalykų (3)

6463
2020 m. spalio 16 d. 17:38
Šįmet kūrybinių idėjų nestokojanti atlikėja Jurga Šeduikytė atskleidė, kad norėtų įrašyti dainą su muzikinio konkurso „X Faktorius“ teisėju Sauliumi Prūsaičiu.

Visgi, J. Šeduikytė prisipažino, kad nors S. Prūsaičio balsą ir laiko tobulu, atlikėjo dainos jai tikrai ne prie širdies.

Laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ paklausta su kuriuo Lietuvos atlikėju norėtų įrašyti dainą, J. Šeduikytė nedvejodama atsakė: „Su Sauliumi Prūsaičiu! Jo balsas yra tobulas, bet dainos – nelabai. Dainų klausytis mėgstu ne tik pramogai. Iš pradžių klausau muzikos, o tuomet įsiklausau į žodžius. Būtent šioje vietoje mano ir Prūsaičio nuomonės išsiskiria...“.

„Sauliaus dainose tikrai ne visi žodžiai turi tai, ką vadinu poezija. Atlikėjus labai skatinu einant į sceną turėti kažkokią žinutę, o Sauliaus misija yra tiesiog linksminti. Visgi, dainuoti dainą kartu norėčiau ne tik apie linksmybes, bet ir apie tai, kas vyksta po tų linksmybių.“, - paaiškino J. Šeduikytė

J. Šeduikytė rugsėjį šventė savo pirmojo albumo „Aukso pieva“ 15 metų gimtadienį, todėl gali pasigirti išties nemaža scenine patirtimi. Ką atlikėja patartų karjeras pradedantiems dainininkams, pas kurį žinomą Lietuvos žmogų mokosi gitaros paslapčių ir kaip jaučiasi po skyrybų su vyru – sužinosite 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per „Delfi TV“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai