Mano pramogos veidai. Katažina Zvonkuvienė – apie vyrą, karjerą ir svajonę pabėgti iš kaimo (0)

7849
2021 m. birželio 20 d. 20:00
Žinoma atlikėja Katažina Zvonkuvienė atvirame interviu nurodė priežastis kodėl žiniasklaidoje vyrauja nuomonė, kad ji „karjerą padarė per lovą“.

Laidos eteryje susigraudinusi atlikėja taip pat prisiminė ir savo vaikystės svajones, santykį su mama bei draugystės su vyru Deividu Zvonkumi pradžią.

„Vaikystėje mano noras dainuoti buvo begalinis ir visur, kur kvietė, visur ėjau: mokykla, choras, bažnytinis ansamblis, liaudies kolektyvas... Kur daina – ten aš. Nuo 18 metų įsisukau į „chalturkių“ gyvenimą ir taip įsisukau į dainavimą, kad mane pastebėjo daug kas ir kur. Aišku, iš pradžių populiariausia buvau lenkų ir rusų bendruomenėse, nes būtent ten „užviriau“, bet visada norėjau daugiau, - teigė K. Zvonkuvienė.

„Kai atėjau į šou pasaulį, buvau kažkokia „bjauri lenkė, kuri padarė karjerą per lovą ir per Zvonkų“. Visgi, pirmasis mane šou versle pastebėjęs žmogus buvo Beata iš grupės „Funky“. Vėliau susipažinau su Stano, kurio paprašiau sukurti man dainą. Taip pat buvo ir toks žurnalas „Privatu“, kurio redaktorė Svajūnė man labai padėjo, kai tada buvau niekam nebuvau įdomi, o ji ieškojo kaip mane išpopuliarinti.“

„Galbūt dėl to į spaudą ir išėjo tokia „šleifinė“ nuomonė, kad padariau karjerą per lovą, nes jau tada visur vaikščiojau ir ieškojau su kuo sukūrus lietuviškų dainų. Tada Stano mane pakvietė į „Chorų karus“, ten užėmėm antrą vietą ir nusifotografavau kartu su Deividu Zvonkum. Kai mes pradėjom draugauti, spauda atrado tą nuotrauką ir sukūrė istoriją, kad „jie jau čia seniau kažką kartu darė“, - prisimena atlikėja.

Koks klausimas laidoje sugraudino Katažiną Zvonkuvienę, kokie dalykai atlikėjai padeda kovoti su depresija bei kodėl gyvenimą po 40-ies metų laiko geriausiu laikotarpiu – sužinosite jau šį pirmadienį 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai