Mano pramogos veidai. Jeronimas Milius – apie nuo vaikystės puoselėjamą meilę muzikai, naują etapą ir po „Eurovizijos“ repeticijų keptą aviną (0)

11442
2021 rugpjūčio mėn. 2 d. 22:15
Talentingasis Jeronimas Milius yra visiems gerai žinomas atlikėjas. 15 metų sunkiosios muzikos scenoje dainavusį vokalistą ir buvusį sunkiojo metalo grupės „Soul Stealer“ lyderį jau kuris laikas vis dažniau girdime naujame amplua. Neseniai amžinąją meilę dainininkei Karinai Krysko prisiekęs Jeronimas Milius pasakoja apie lietuvišką sunkiąją muziką, solinę karjerą ir Serbijoje vykusios Eurovizijos metu patirtus nuotykius.

Nors Jeronimas Milius vaidina ir dainuoja daugelyje muzikinių projektų ir miuziklų, mažai gerbėjų žino, kad jis niekada nesimokė muzikos mokykloje. Nepaisant to, su pagyrimu ir raudonu diplomu mokslus baigusį būsimą dainininką muzika supo nuo pat vaikystės.

„Vaikystėje tėtis vakarais prieš miegą įjungdavo bliuzo muziką transliuojančią radijo stotį - kiekvieną vakarą užmigdavau su bliuzu. Didelė meilė šiam muzikos žanrui išaugo į važinėjimą tranzuojant po bliuzo festivalius“, - prisimena Jeronimas Milius.

Dainininkas atvirai pasidalino prisiminimais iš Serbijoje vykusio dainų konkurso „Eurovizija“ laikų.

„Labiausiai įsiminė tai, kaip mes dvi savaites gerai leidome laiką. Susidraugavome su mus saugojusiu asmens sargybiniu, kuris mus vežė pas save į kaimą, kepė mums ant laužo aviną. Kiekvieną vakarą laivuose vyko įvairių šalių reprezentaciniai vakarėliai, po kurių rytai susimaišė su vakarais. Teko šiek tiek apsimesti, kad labai daug dirbame ir ruošiamės, o iš tikro labai gerai leidome laiką su puikia kompanija“ - prisimena Jeronimas Milius.

Ką vaikystėje kolekcionavo Jeronimas Milius, ar dainininkas jaunystėje buvo vakarėlių liūtu ir su kokiu žinomu Lietuvos operos maestro dainavo jo senelis - apie visa tai ir dar daugiau sužinosite jau šį pirmadienį, 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai