Mano pramogos veidai. Italų šefas Gian Luca Demarco įvardino tris dalykus, kuriuos norėtų pakeisti Lietuvoje (4)

11325
2021 gegužės mėn. 10 d. 21:45
Beveik prieš 13 metų į Lietuvą gyventi atvykęs italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco atvirame interviu atskleidė, ko labiausiai pasiilgsta iš gimtosios Italijos bei įvardino tris dalykus, kuriuos norėtų pakeisti mūsų šalyje, jei tai būtų įmanoma. Kai kurie iš jų – išryškina ne itin malonius lietuvių tautos bruožus.

Lietuvę Eglę Demarco vedęs ir tris vaikus kartu auginantis Gian Luca teigia Lietuvoje atradęs meilę, pasiekęs karjeros sėkmę bei sukūręs kokybišką gyvenimą, tačiau neslepia, kad yra keletas lietuvių būdo bruožų, kam tikrai yra, kur tobulėti.

„Taip pat mane labai erzina, kad, jei kas nors Lietuvoje ateina į valdžią, tuomet visi ant to žmogaus „varo“ ir „stumia“, tada viskas blogai, todėl net nesimato, kas yra gerai. Aš kaip tik dabar norėčiau nueiti pas Šimonytę ir pasakyti „klausyk, viskas bus gerai, tikrai viskas gerai“, - savo pastebėjimais dalinosi italas.

Kas Gian Lucos namuose yra atsakingas už maisto ruošimą, kaip jis susipažino su savo dabartine žmona Egle bei kodėl nemėgsta mūsų šalyje taip mylimos juodos duonos – sužinosite jau šį pirmadienį 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai