Mano pramogos veidai. Ironvytas atskleidė kuri veikla jam neša daugiausiai pajamų (1)

8035
2020 m. lapkričio 20 d. 14:00
Muzikos atlikėjas ir aktorius Vytautas Medineckas-Ironvytas atvirame interviu prisipažino, kad daugiausiai pinigų jam įprastai atneša visai ne muzika ar vaidyba. Sportininkas taip pat išreiškė didelį nepasitenkinimą savo paties gerbėjų reakcija į spalį nelegaliai internete piratautojų išplatintą jo dainos įrašą.

„Daugiausiai uždirbu iš verslo“, - nė nedvejodamas teigė praeityje savo sporto klubą turėjęs Ironvytas, - „Dabar mano pagrindinis verslas, kuris šiemet švenčia dešimties metų gimtadienį, yra maisto papildų importo-eksporto įmonė. Toje pačioje srityje taip pat turiu savo maisto papildų liniją. Dar kuriu rūbus, bet šiuo metu tai šiek tiek apleidau“.

Nuo paauglystės aktyviai sportuojantis V. Medineckas teigia, kad jo išvaizda jam padeda pritraukti pasiūlymų filmuotis tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, o dažniausias jo vaidmuo – „blogiukas“. Nepaisant to, aktorius sako nenorintis, kad žmonės apie jį spręstų vien pagal išvaizdą, dėl to užsiima įvairiomis veiklomis.

„Galbūt todėl aš ir užsiimu daugiau veiklų tam, kad žmonės nespręstų apie mane tik pagal išvaizdą. Vaidinu blogiuką, bet negalvokite, kad raumeningas žmogus automatiškai reiškia piktas ar blogas. Būnu ir piktas, tačiau jeigu su manimi gražiai bendrauja – aš irgi gražiai bendrauju. O jeigu man daro kažką blogo – įsijungia vaikystės aš, koks būdavau rajone“, - teigė Ironvytas.

Ką V. Medineckas laiko didžiausiu savo karjeros pasiekimu, kaip dažnai lankosi sporto klube norėdamas turėti raumeningą kūną bei kokią „blogybę“ atsipalaidavimui sportininkas renkasi vietoj alkoholio ar cigarečių – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai