Mano pramogos veidai. Ieva Narkutė: nesu porcelianinė ir trapi (0)

8878
2020 m. rugpjūčio 7 d. 13:00
Tokios ilgos tylos pertraukos, kokią teko dėl karantino patirti šiemet, dainininkės ir kūrėjos Ievos Narkutės gyvenime dar nėra buvę.

„Buvau tarsi užsidariusi savyje ir šis periodas manyje nesukėlė kūrybinio impulso. Karantininės kūrybos neprodukavau.“, - prisimindama šį pavasarį sako dainininkė. Ir vis dėlto – studijoje per karantiną jai teko praleisti nemažai laiko, įrašinėjant anksčiau kurtas dainas.

Delfi TV laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ atlikėja atskleidė, kad jos savotiškoje paslapčių skrynioje yra nemažai klausytojams negirdėtų dainų, kurios taip ir neišvysta dienos šviesos.

„Esu gan produktyvi dainų kūrėja. Jas rašau skaitlingai ir daug. Mano užrašų knygoje būna net keletas dainų, kurias kuriu vienu metu. Nėra dienos, kad ko nors nekurčiau, tačiau ne visos dainos skirtos publikai“, - pasakoja Ieva.

Jausmus virpinančių dainų kūrėja savęs „porcelianine“ ir ypač trapia moterimi nelaiko.

„Galbūt tokį įspūdį žmonėms palieka mano dainos, tačiau tie, kas ateina į mano koncertus, pamato mane visai kitokią – saviironišką, kartais sarkastišką. Man patinka būti ant scenos, kalbėti ir pasakoti žmonėms istorijas“, - tvirtina Ieva, neslėpdama, kad mėgaujasi būdama dėmesio centre.

Laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ Ieva Narkutė atskleidė ne tik savo mėgiamiausius atlikėjus, bet ir autorius, kurių knygos suvirpino jos pasaulį. Papasakojo, kodėl jos socialinių tinklų paskyrose nėra reklamų ir atskleidė dar vieną savo itin moterišką pomėgį. Koks jis – sužinosite jau šį sekmadienį, 19:30 per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai