Mano pramogos veidai. Į duetą susivieniję Leonas Somovas ir Alanas Chošnau atskleidė, dėl ko dažniausiai nesutaria (2)

9736
2020 m. rugsėjo 3 d. 12:25
Žinia apie muzikos prodiuserio Leono Somovo bei dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau duetą metų pradžioje nustebino daugelį melomanų. Tačiau pirmąją bendrą dainą „Laukiau ilgai“ pristatę kūrėjai suskubo įrodyti, kad judviejų susibūrimas – ne vienkartinis projektas ir paskelbė apie didžiosiose šalies arenose vyksiančius koncertus „Planetos“. Atvirame interviu laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ atlikėjai atskleidė ne tik už ką vienas kitą myli, bet ir dėl ko dažniausiai kyla kibirkštėlių.

Už savo nugarų turime labai stiprią komandą, todėl šiuo metu su Alanu galime daug laiko skirti kūrybai ir galvoti daugiausia tik apie turinį ir programą“, – apie pasiruošimą koncertiniam turui „Planetos“ pasakoja L. Somovas. Be to, muzikos prodiuseris paatviravo, kad ir judviejų albumo kūrimo darbai juda link pabaigos. Šiuo metu duetas turi paruošęs jau bent 12 kūrinių, bet atlikėjai juos vis dar šlifuoja. „Dainos labai įvairios, labai skirtingos“, – intriguoja L. Somovas.

Anksčiau kiek skirtinga muzika gerbėjus džiuginę Alanas Chošnau ir Leonas Somovas vienbalsiai tvirtina, kad tai jiems nemaišo – priešingai, čia įžvelgia daugiau pliusų nei minusų

Kadangi duetas ruošiasi koncertiniam turui „Planetos“, L. Somovas ir A. Chošnau buvo pakviesti stoti į dvikovą ir susigrumti, kuris daugiau žino apie kosmosą. Nors dvikovos pradžioje L. Somovas pripažino, kad kosmoso ekspertas yra jo scenos kolega A. Chošnau, tačiau vos prasidėjęs žaidimas įnešė nemažai intrigos. Kurio žinios apie kosmosą gilesnės ir kas laimėjo dvikovą, sužinosite laidoje „Mano pramogos VEIDAI“, kurią kviečiame žiūrėti jau šį sekmadienį, rugsėjo 6 d., 18 val. per „Delfi TV“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai