Mano pramogos veidai. Grupė „Pikaso“ apie gyvenimą pakeitusį skambutį odontologo kėdėje, klipą su apsinuoginusiomis moterimis ir Prezidento simpatijas (5)

11223
2021 liepos mėn. 26 d. 22:15
Žavūs ir energija trykštantys „Pikaso“ muškietininkai Haroldas Šklėrius ir po penkerių metų į grupę grįžęs Tomas Eigertas atvirai papasakojo apie tai, ką reiškia dainuoti vienoje garsiausių populiariosios muzikos grupių Lietuvoje.

Neseniai naują dainą ir vaizdo klipą „Pabučiuosiu tave“ pristačiusi grupė ypač atvirame interviu neslėpė nieko - atskleidė, kaip intensyviai ruošėsi pirmiesiems koncertams ir kaip džiaugėsi, kai jų daina sulaukė išskirtinio Prezidento dėmesio.

Po penkerių metų į grupę grįžęs Tomas Eigertas prieš daugiau nei dešimtmetį vykusius įvykius ir pasiruošimo etapą vadina nepamirštama patirtimi.

„Labiausiai iš to laikotarpio įsiminė tai, kiek daug jėgų, pastangų, bemiegių vakarų ir naktų praleidome tam, kad grupė į ateitį žengtų dar tvirtesniu žingsniu,“ - sakė Tomas Eigertas. „Prisimenu visas repeticijas, įrašus, darbą su choreografais, treniruotes. Ruošėmės kaip į kariuomenę - turėjome net fizinio pasirengimo trenerį“.

Pernai grupė sulaukė išskirtinio šalies Prezidento Gitano Nausėdos dėmesio. Po Rygoje vykusio Baltijos šalių vadovų susitikimo Prezidentas Gitanas Nausėda Latvijos radijui iš visų lietuviškų kūrinių pasiūlė pagroti „Pikaso“ dainą „Europos vidury“.

Kokias „Pikaso“ dainas patys dainininkai vertina labiausiai, ar jau ruošiama nauja dainininkų pamaina, kaip sekėsi tvarkytis su „žvaigždžių liga“ ir kiek naujų dainų jau įrašyta - apie visa tai ir dar daugiau sužinosite jau šį pirmadienį, 22 val. 15 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai