Mano pramogos veidai. Giminystės ryšį atskleidę „Biplan" – apie džiazą, chuliganišką vaikystę ir gastroles minų lauke (0)

11299
2021 m. balandžio 11 d. 22:00
Džiazo albumą ir vinilinę plokštelę „Džiaze tik Merginos. Live“ kartu su atlikėja Karina Krysko pristačiusios „Biplan“ grupės nariai Maksas Melmanas ir Olegas Aleksejevas atvirame interviu atskleidė mažai kam žinomą faktą apie jų kraujo ryšį, o taip pat prisiminė chuliganišką vaikystę bei neįtikėtinas gastroles.

„Mes esame pusbroliai, todėl ir esame pažįstami“, - staiga atskleidė grupės nariai, paklausti apie jųdviejų bičiulystę – „Niekada to neafišavome, bet ir neslėpėme. Vaikystėje nebuvome labai geri, bet nebuvom ir labai „chuliganavoti“. Taip, augant dužo ne vienas langas. Tai buvo arba statybos, arba kokie sandėliai...“, - prisimena Maksas. „Bet tas langų daužymas turėjo prasmę – išsikrauti, išleisti blogą energiją išleisti, o taip pat pabėgioti nuo sargo juk buvo geriausias žaidimas“, - pridūrė Olegas.

Jau 26 metus gyvuojantys „Biplanai“ tapo ne tik viena grojamiausių visų laikų grupių Lietuvos radijo stotyse, bet sulaukė nemažai dėmesio ir užsienyje: daug gastroliavo, dainavo angliškai, rusiškai, ukrainietiškai ir baltarusiškai.

Kodėl „Biplan“ nariai nekenčia jiems daug populiarumo atnešusios dainos „Anzelmutė“, kokiai kitai lietuvių grupei simpatizuoja patys ir kaip grupės nariai 400 žmonių akivaizdoje sveikino Maksą su gimtadieniu – sužinosite pirmadienį, 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai