Mano pramogos veidai. Eurovizijos atrankoje sužibėjęs Gebrasy: kur buvo visi pasiūlymai, kai man jų reikėjo? (0)

12098
2021 kovo mėn. 29 d. 21:45
Didžiausiu „The Roop“ konkurentu laikytas ir antrą vietą Eurovizijos atrankoje užėmęs atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy atvirame interviu atskleidė šiokį tokį apmaudą, kad darbo pasiūlymai pasipylė tada, kai jau turi subūręs savo komandą, o tada, kai prieš kelerius metus jam to labai reikėjo – telefonas tylėjo.

„Po Eurovizijos iš tiesų sulaukiau gan nemažai žinučių iš įvairių sričių profesionalų – siūlė ir klipą nufilmuoti, nuotraukų padaryti, dainą suprodiusuoti, remiksą padaryti... O man tuo metu galvoje sukosi mintis: „O kur jūs buvot prieš 3-4 metus, juk aš visą tą laiką buvau ant scenos, buvau muzikoje ir tada man visų tų dalykų labai reikėjo“, - teigia ketvirtą kartą Eurovizijos atrankoje dalyvavęs atlikėjas.

„Dabar jie pradėjo prašyti tada, kai jau turiu savo žmones, turiu savo komandą... Tikrai labai daug talentingų bei gabių žmonių norėjo pabandyti padaryti kažką kartu, bet dabar aš dirbu su prodiuseriu Faustu Venckumi. Kartu kuriame kokybišką muziką, dėl to šiuo metu man nieko daugiau nereikia, nes mes tikrai labai gerai vienas kitą papildome“, - pridūrė Gebrasy.

Kaip atsirado A. Petrausko sceninis slapyvardis „Gebrasy“, kodėl atlikėjas susigraudino Eurovizijos atrankų finalo tiesioginiame eteryje bei kodėl, baigęs anglų filologijos studijas, nenorėjo užsiimti darbu pagal specialybę – sužinosite pirmadienį 21 val. 45 min. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai