Mano pramogos veidai. Emilio Vėlyvio filmuose išgarsėjęs Mindaugas Papinigis: man kartais sunku save vadinti tikru aktoriumi (13)

10288
2021 liepos mėn. 19 d. 22:15
Emilio Vėlyvio filmuose „Zero“ išgarsėjęs Lietuvos aktorius Mindaugas Papinigis per savo karjerą atliko daugybę vaidmenų tiek kine, tiek televizijoje, tačiau teigia tikru aktoriumi nesijaučiantis.

Pats kadaise „aktorių agentų“ dirbęs M. Papinigis teigia, kad aktoriaus gyvenimas yra nuolatinis sėdėjimas viltyje.

„Jei atvirai, man kartais sunku save vadinti tikru aktoriumi. Filmuojuosi ir jau esu turėjęs nemažai vaidmenų, tačiau vis tiek sunku save tokiu laikyti. Mano kelias prasidėjo nuo to, kai amerikiečiai Lietuvoje filmavo serialą „Robinas Hudas“ ir aš atėjau į Lietuvos kino studiją norėdamas ten filmuotis. Atėjau, atsisėdau, laukiu... Atėjo tokia moteris, užsirašė mano duomenis ir viskas“, - pasakojo M.
Papinigis.

„Prieš pat man išeinant ta moteris sako: „bet tu labai nesitikėk, kad tau paskambinsim, gerai?“, o aš sau galvoju: „tai nieko tokio, čia turbūt taip ir turi būti, turbūt visiems taip būna“. Taigi, tą kartą niekas
nepaskambino, tačiau po 3-4 metų kažkas iš tikrųjų paskambino ir pasiūlė filmuotis masinėse scenose. Vaikščiojau, vaikščiojau ir labai patiko. Tuomet pagalvojau – „norėčiau dirbti kine“, - prisimena aktorius.

Kodėl Mindaugas Papinigis atsisakė minties tapti chirurgu, kodėl pusmetį gyveno atokiame Portugalijos kaime bei ar sutiktų filmuotis erotiniuose filmuose – sužinosite jau šį pirmadienio vakarą, 22 val. 15 min.
laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai