Mano pramogos veidai. Dvyniai Gataveckai – apie trečią brolį, Remigijaus žmoną ir slaptą Algirdo aistrą (1)

10517
2020 m. lapkričio 13 d. 14:00
Globos namuose užaugę dailininkai broliai Algirdas ir Remigijus Gataveckai teigiamų emocijų kupiname interviu papasakojo apie mažai kam žinomą trečią brolį. Dvyniai taip pat atskleidė, kuris žmonių klausimas juos erzina labiausiai, o Algirdas prasitarė apie savo slaptą aistrą.

„Labiausiai atsibodęs klausimas yra „kaip jus atskirti“? Menininkas Paulius Juška kartą savo piešimo grupei ieškojo savanorių ir pasisiūlėme mes. Vieną savaitę tapė mane, o kitą – Algirdą, tačiau vėliau sakė, kad nori mane nutapyti iš naujo, nes gavomės nepanašūs ir matyt kažką padarė ne taip. Paulius negalėjo patikėti kokie mes skirtingi. Todėl žmonėms sakau – nepasivarginkite įsižiūrėti ir nereikės klausinėti kuo mes skiriamės“, - teigė Remigijus.

Dvyniai taip pat atskleidė mažai kam žinomą faktą.

„Daug kas nežino, tačiau mes turime ir trečią brolį vardu Egidijus. Jis yra vyresnis, iš mamos pusės, bet kito tėvo. Ilgą laiką su juo visai nebendravome, nes jo namuose nebuvo. Galite „googlinti“, bet apie jį nieko nerasite“, - paslaptingai pasakojimą užbaigė broliai.

Remigijus prieš trejus metus vienoje Vilniaus bažnyčių žiedus sumainė su mylimąja, nekilnojamojo turto agente Evelina Ruzgaite. Brolis Algirdas teigia dar ir dabar besistebintis mielais žodeliais vienas kitą vadinančios poros santykiais.

Įspūdingais fotografinio realizmo stiliaus kūriniais nuolat stebinantys Gataveckai neišvengė klausimų ir apie tai, kokiose kitose srityse norėtų save realizuoti, jei ne mene.

Kiek daugiausiai laiko Gataveckai yra praleidę prie vieno meno kūrinio, dėl ko dažniausiai kyla tarpusavio nesutarimai bei kodėl teigia, kad niekada viešai neskaitys – sužinosite jau šį sekmadienį 18:00 Delfi portale ir 20:45 val. per Delfi TV laidoje „Mano pramogos VEIDAI“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai