Mano pramogos veidai. Dukart Dakarą šturmavęs motociklininkas Arūnas Gelažninkas dėl trečio starto nėra tikras (2)

6771
2020 m. liepos 31 d. 14:00
Žinomiausias Lietuvos motociklininkas Arūnas Gelažninkas gyvenimo metus skaičiuoja motosporto sezonais. Šie metai – jau 27-asis jo karjeroje.

Tačiau, kiek sportininko kolekcijoje apdovanojimų, Arūnas sako, nebesuskaičiuojantis – jų pilni ne tik sportininko, bet ir jo tėvų namai bei rūsys.

Gal tai skamba kiek juokingai, tačiau nuo vaikystės motociklų sportu susidomėjęs Arūnas svajoja kada nors pagaliau turėti „savo“ garažą, kuriame galėtų laikyti savo pergalių trofėjus.

Apie saldžiausias ir jam pačiam netikėtas pergales Arūnas Gelažninkas pasakoja „Delfi TV“ laidoje „Mano pramogos VEIDAI“.

Pirmą kartą Arūno Dakaro šturmas baigėsi įsimintina 24 vieta, pernai – 30-ąja. Kol kas Arūnas dar nežino, ar šiemet dalyvaus Dakare, nes ralio organizatoriai kol kas nėra tikri, ar pasaulio darsyk nesukaustys griežti apribojimai dėl COVID-19.

„Aš Dakarui ruošiuosi, tačiau tik rudenį sužinosiu, ar ten atsidursiu. Tai priklauso ir nuo partnerių bei finansavimo. Tikiuosi, kad šiuos klausimus artimiausiu metu pavyks išspręsti“, - sako Arūnas ir prisipažįsta, jog pasirengimas šioms lenktynėms kainuoja nemažai ir šeimos santaupų.

Apie tai, kaip A.Gelažninkas ruošiasi naujoms Dakaro lenktynėms, ar brangus motociklų sportas, kiek kainuoja „dakarinis“ Arūno motociklas ir kieno dėka jį įsigijęs sportininkas atsidūrė Dakaro ralyje išgirsite „Delfi TV“ Mano pramogos VEIDAI laidoje šį sekmadienį 19:30.

Beje, laidoje žinomas motociklininkas, atsakydamas į pikantiškus klausimus, atskleis, kad į rankas išdrįstų paimti nuodingą gyvatę ir verčiau viename kambaryje atsidurtų su alkanu krokodilu nei su vienu voru.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai