Mano pramogos veidai. Beviltišku romantiku save laikantis Dainotas Varnas skyrybas išgyveno sunkiai (7)

1695
2020 m. spalio 2 d. 17:22
Muzikinių televizijos projektų žiūrovams puikiai pažįstamas Dainotas Varnas atvirame interviu atskleidė esantis nepataisomas romantikas, o po sunkiai išgyventų skyrybų su buvusia širdies drauge Rūta Žibaityte norintis atrasti naują meilę, nes vienišu vilku savęs tikrai nelaiko.

„Skyrybas su Rūta išgyvenau tikrai sunkiai. Draugavome daug metų, tačiau kažkaip iširom ir dabar mano širdis yra laisva“, - apie beveik šešerius metus trukusią draugystę su Rūtos Loop sceniniu slapyvardžiu geriau žinoma atlikėja kalbėjo D. Varnas, – „Laikau save šeimos žmogumi ir tikrai nesu vienišas vilkas. Noriu santykių, bet supratau, kad galbūt nereikėtų vaikytis tos santykių idėjos ir tikiuosi, kad tai įvyks savaime“.

25-erių metų atlikėjas taip pat prisipažino laikantis save beviltišku romantiku.

Paklaustas ar kada nors yra sirgęs žvaigždžių liga, D. Varnas prisipažino, jog šią ligą jaučiasi persirgęs, kai dar mokėsi vidurinėje mokykloje ir dalyvavo viename Lietuvos muzikinių projektų.

Atlikėjas taip pat pridūrė pasirinkęs ganėtinai nišinį muzikos žanrą, kurio daugelis dainininkų nesirenka.

„Muzikos, kurią atlieku, manau, klausome mes visi, bet tik tam tikru metų laiku. Įsijungęs radiją mėgstu klausyti gero „bumčiko“ ir mane tai veža, tačiau pats atlieku pop klasiką, kuri nėra tokia populiari, nes būtent čia jaučiuosi, kaip žuvis vandenyje“, - paaiškino D. Varnas.

Kokią savo savybę D. Varnas laiko pačia blogiausia, koks buvo romantiškiausias gyvenime įgyvendintas dalykas ir kodėl artimiausiu metu ketina darytis plastinę operaciją – atsakymus į šiuos ir kitus klausimus sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai