Mano pramogos veidai. Atlikėja Iglė Bernotaitytė – apie persirgtą žvaigždžių ligą, svajonę tapti stiuardese ir tatuiruotes (13)

5371
2021 m. vasario 26 d. 14:45
Prieš ketverius metus televizijos projektą „X Faktorius“ laimėjusi Iglė Bernotaitytė atvirame interviu prisipažino, kad tuo metu dar mokykloje besimokiusi atlikėja, dėl staiga aplankiusios šlovės, savo kailiu patyrė, ką reiškia vadinamoji „žvaigždžių liga“, tačiau teigia, kad tai – jau praeitis.

„Tikrai buvo toks laikotarpis, kai užsirietė nosis ir sirgau žvaigždžių liga, bet jis praėjo. Galiausiai reikėjo atsisėsti ant žemės ir suprasti, kad taip visą laiką nesitęs. Buvo sunku priprasti prie kitokios dienotvarkės, tuomet dar mokiausi mokykloje, todėl viena koja buvau Vilniuje, o kita – Marijampolėje“, - prisimena Iglė.

„Tuo metu buvo kitoks mąstymas ir padariau tam tikrų klaidų. Bet aš labai dėl to gailiuosi? Nemanau. Vis vien turėjau pereiti visus tuos etapus, kad būčiau čia, kur esu. Mokykloje stengiausi išvis nesireikšti, nes labai nesmagu matyti dabar ta žvaigždžių liga sergančius žmones. Nenorėčiau žmonėms tokia atrodyti, nes pati mėgstu paprastumą bei kai žmonės būna tikri ir niekuo neapsimeta“, - pridūrė dainininkė.

Šalia muzikos ir tapybos 21-erių metų atlikėją nuo mažens labai traukia ir tatuiruočių menas. Praėjusiais metais mokytis profesionaliai tatuiruoti pradėjusi Iglė vieną iš pirmųjų savo tatuiruočių padarė savo mylimajam aktoriui ir dainininkui Tadui Juodsnukiui, o dalintis savo šedevrais sukūrė atskirą „Instagram“ socialinio tinklo paskyrą.

Kodėl Iglė Bernotaitytė šį daug kam atsibodusį karantino laiką vadina „nerealiu“, ką atlikėja mąsto apie savo vaikystės svajonę tapti stiuardese bei kodėl teigia bijanti „įsileisti“ naują muziką į savo kūrybą – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai