Mano pramogos veidai. Aktorius Repšys: savo ligos istorija dalinuosi, nes mano knyga daug kam padėjo (0)

9793
2020 m. spalio 23 d. 14:30
Vienas ryškiausių Lietuvos aktorių Marius Repšys praėjusiais metais išleistoje autobiografinėje knygoje „Heraklis Nr 4“ labai atvirai dalinosi savo patyrimais gyvenant su bipoliniu sutrikimu.

Tokį atvirumą, anot aktoriaus, nulėmė naivumas arba kvailumas, tačiau M. Repšys viliasi, kad knyga padėjo kažkam išgelbėti gyvybę.

„Knygoje taip atvirai pasakoju apie bipolinį sutrikimą, nes esu arba naivus, arba šiek tiek kvailas. Visgi, ši knyga tikrai daug kam padėjo. Visų pirma, tai leido man pačiam išsišnekėti ir dabar šia tema galiu kalbėti netramdydamas emocijų, kaip anksčiau. Tikiuosi, kad mano knyga žmonėms padėjo ne tik susivokti, bet galbūt kažkam ir išgelbėjo gyvybę“, - laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ pasakojo M. Repšys.

Aktoriaus autobiografijoje apibūdintas bipolinis sutrikimas, praeityje vadintas „maniakine depresija“, yra psichinės sveikatos būklė, sukelianti staigią nuotaikų kaitą: pakilimas iki pat emocinės viršūnės ir kritimas iki emocinio dugno. M. Repšys atskleidė supratęs sergantis šia liga tik papuolęs į ligoninę.

Paklaustas, kas yra sunkiausia būnant aktoriumi, M. Repšys juokavo, kad jam asmeniškai dabar sunkiausia yra visur suspėti, tačiau negailėjo patarimų ir dabar karjeras pradedantiems Lietuvos aktoriams.

„Jauniems aktoriams patarčiau mažiau galvoti apie pinigus ir daugiau apie tai, ką darai. Kad ir kaip banaliai skambėtų – mylėkite meną savyje, o ne save mene“, - teigė aktorius.

Kaip M. Repšys kovoja su internete perskaitytais negatyviais komentarais, ką atrado perskaitęs Koraną ir kodėl vieną kartą kunigas atsisakė jam padėti bei išvadino „velnio apsėstu“ – sužinosite jau šį sekmadienį 18:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai